HIGH CARE

 

 

 

 

 

 

Figūras korekcija

Dermionoloģija

Figūras korekcija

Kosmētika sejai

Soon Future kosmētika

Ķermeņa kosmētika

Vakuummasāža

Limfodrenāža

Soon Future

SPA līnija ar lielisku grumbu izlīdzināšanas efektu

Laipni lūdzam skaistākā nākotnē ar High Care SPA līniju SOON FUTURE. Produktu līnija no Weyergans High Care ir jaunums pasaules kosmētikas tirgū. Ar savu unikālo formulu tas kontrolē ādas novecošanās procesus. To, ko agrāk vajadzēja injicēt, tagad var vienkārši aplicēt uz ādas. Ar speciāliem aģentiem mēs veicinām augsti koncentrētu biotehnoloģisku sastāvdaļu (acetil-heksapeptīds-3, augu hormoni, minerāli, vitamīni, āmulis, skvalēns, hialurons) transportēšanu ādas dziļākajos slāņos. Tādā veidā mēs aktivizējam mūsu ķermeņa funkcijas un āda atkal funkcionē kā jaunībā. Šūnu vielmaiņa notiek ātrāk, kolagēna sintēze tiek stimulēta, mitruma līmenis tiek atjaunots, starpšūnu telpa tiek piepildīta un grumbas paliek seklākas. Āda tiek relaksēta un nostiprināta.

Pēdējā laikā atklāta BOTOX alternatīva- pretnovecošanās heksapeptīds. Kā šobrīd pierādīts, acetil-heksapeptīdu var ievadīt ādā no ārpuses, pielietojot zināmu koncentrāciju un sagatavošanas metodi. Tas tika pielietots, radot produktu līniju SOON FUTURE. Aktīvā sastāvdaļa acetil- heksapeptīds mazina muskuļu saraušanās intensitāti, kas tiek panākta samazinot kataholamīnu atbrīvošanos, kas nepieciešami muskuļu kontrakcijām, rezultātā acīmredzami samazina un izlīdzina sīkās grumbiņas, īpaši ap acīm un uz pieres.

SOON FUTURE sērija sastāv no:

1)      24 stundu krēms ( 50/100 ml)
2)      acu krēms ( 15 ml/100 ml)
3)      koncentrāts ( 5/10 ml, kurš ievadāms ar ultraskaņu vai iemasējams ādā)


 SOON FUTURE FACIAL CARE

āmuļu ekstrakts, fitohormoni, vitamīni A, B, C, D, E, aminoskābes, saldo mandeļu eļļa, žožobas eļļa, Šī koka sviests, PABA (UV filtrs), Acetil heksapeptīds-3

Šis produkts ir augstas kvalitātes 24 stundu iedarbības līdzeklis, kas samazina grumbu dziļumu dažu nedēļu laikā. Īpaši iedarbīgs priekšlaicīgi novecojušas ādas kopšanai, sniedz tai vitamīnus, aminoskābes un fitohormonus. Palīdz relaksēt ādas muskulatūru. Āmuļu ekstrakts stimulē ādas imūno sistēmu. UV filtrs (PABA) dod īpašu aizsardzību pret ādu bojājošiem saules stariem. Sakarā ar augstu vitamīnu koncentrāciju šim līdzeklim nevajag daudz ķīmisko konservantu. Produkts piedāvā kopšanu, aizsardzību un reģenerāciju augstākajā līmenī. Piemērots jebkuram ādas tipam, sievietēm un vīriešiem pēc 40 gadu vecuma.

Produkts lieliski piemērots pēc medicīniskajiem pīlingiem, dermabrāzijas, pretgrumbu injekcijām vai kombinācijā ar lāzera procedūrām.


SOON FUTURE EYE CARE

āmuļu ekstrakts, fitohormoni (iris florentia), vitamīni A, D, E, hialurons, aminoskābes, rīcineļļa Ricinus communis), žibulītis (Euphrasia officialis), polisaharīdi (Xantan bum), Acetil hekspeptīds

Tas palīdz aizsargāt jūtīgu ādu ap acīm un lieliski izlīdzina grumbas īsā laika periodā.  Žibulītis cīnās ar ādas kairinājumu un tūsku ap acīm. Fitohotmoni (iris florentia) un rīcineļļa baro ādu. Hialurons izlīdzina grumbas, āmuļu ekstrakts stimulē imūno sistēmu.


 SOON FUTURE KONCENTRĀTS:

Pantenols, Vitamīns D, Acetil heksapeptīds

SOON FUTURE koncentrāts noslēdz šo līniju un piedāvā visas grumbu samazinošas sastāvdaļas ļoti koncentrētā formā.

Uz augšu